Billige flyrejser
Garuda Indonesia

Garuda Indonesia

Resultater:

Ingen resultater

Resultater:

Ingen resultater

Passagerer
Klasse

Ofte stillede spørgsmål om Garuda Indonesia

✔️ Hvor flyver Garuda Indonesia hen?

Garuda Indonesia tidsplan dækker ruter fra mange populære byer. Hvis du vil tjekke tilgængeligheden af forbindelserne, skal du bruge eSky-søgemaskinen.

✔️ Hvornår kan jeg købe de billigste billetter til en flyvning med Garuda Indonesia?

Det er bedst at købe billetter til en flyvning med Garuda Indonesia i god tid.

✔️ Hvilke flyselskaber opererer på lignende ruter?

Til de byer, som Garuda Indonesia flyver til, flyver andre flyselskaber også til, og du kan finde dem i eSky-søgemaskinen.

✔️ Kan jeg booke et hotel sammen med Garuda Indonesia fly?

Ved at bruge eSky-søgemaskinen kan du booke et hotel sammen med flyvningen under Fly+Hotel-pakken. Takket være dette vil din rejse ikke kun være behagelig, men du vil også spare penge på grund af pakkerabatterne.

Reviews

Garuda IndonesiaGaruda Indonesia
8 anmeldelser
3,7
Personale4,0
Punktlighed3,9
Netværk af forbindelser4,0
Billetpriser3,4
Rejsekomfort3,7
Bagagevogn3,6
Måltider3,6
Jovica

26 oktober 2024

5,0

Best experience :)

First time flying with Garuda and they are amazing. There was a personnel from Garuda waiting for me when I landed and guided me to the whole process. Premium service 🤗

Personale5,0
Punktlighed5,0
Netværk af forbindelser5,0
Billetpriser5,0
Rejsekomfort5,0
Bagagevogn5,0
Måltider5,0
PRIYANKA

4 januar 2020

1,0

Missed my flight

I missed my flight and requested them if they could put me on another flight and they offered the other flight at triple rate to be precise $1230. Thankgod out of panic I didn’t purchase it. Whilst in matter of 5 mins I could find another air ticket at $400 which is 3 times less. Wish they could be a little compassionate

Jacobus

19 oktober 2019

2,9

Strictly with claim over bagage

We bought before the flight 10 kg extra luggage. At the airport we had another 2.5 kg. For this small number of over weight we had to pay an add.amount.

Personale3,0
Punktlighed5,0
Netværk af forbindelser4,0
Billetpriser1,0
Rejsekomfort3,0
Bagagevogn2,0
Måltider2,0
Janusz

10 august 2019

4,3

Pplecam

Wszystko OK Polecam tę linie

Personale5,0
Punktlighed3,0
Netværk af forbindelser5,0
Billetpriser4,0
Rejsekomfort4,0
Bagagevogn4,0
Måltider4,0
Tibor

23 september 2025

3,8

Personale4,0
Punktlighed3,0
Netværk af forbindelser3,0
Billetpriser4,0
Rejsekomfort4,0
Bagagevogn4,0
Måltider4,0
Joanna

8 januar 2020

4,6

Personale5,0
Punktlighed5,0
Netværk af forbindelser5,0
Billetpriser4,0
Rejsekomfort4,0
Bagagevogn4,0
Måltider5,0
Christopher

14 december 2019

1,0

Personale1,0
Punktlighed1,0
Netværk af forbindelser1,0
Billetpriser1,0
Rejsekomfort1,0
Bagagevogn1,0
Måltider1,0
Yu

22 oktober 2019

4,9

Personale5,0
Punktlighed5,0
Netværk af forbindelser5,0
Billetpriser5,0
Rejsekomfort5,0
Bagagevogn5,0
Måltider4,0

Hvorfor er det en fordel at booke flyrejser med eSky?

Det største udvalg af fly

Vi finder de bedste fly til dig på få sekunder blandt mere end 500 flyselskaber.

Fleksibel søgning

Udvid din søgning til at omfatte lufthavne i nærheden og fleksible datoer for at finde den billigste mulighed.

Mange bekvemmeligheder

Nyd godt af yderligere servicer: rejseforsikring, afbestillingsforsikring, billeje, lokale seværdigheder og meget mere.

Over 4950 kundeanmeldelser – vælg afprøvet kvalitet, og book med ro i sindet.

Psst! Download eSky-appen, og rejs endnu nemmere.

Nye tilbud hver dag: fly, sommerferier og storbyferier
Alle dine bookinger samlet ét sted
Det vigtigste er altid lige ved hånden!
Apple Store-knapGoogle Play-knap

Abonnenter på nyhedsbrevet rejser billigere!

Nyhedsbrevet indeholder særlige tilbud, som du ikke finder andre steder.Tilmeld dig, og få glæde af det!